Jako jedyni w Polsce oferujemy przyczepy kempingowe Tabbert w pełnym asortymencie i stałej sprzedaży. Eleganckie i wyjątkowo komfortowe przyczepy kempingowe w atrakcyjnej cenie.

Sprawdź naszą ofertę 

Historia marki Tabbert

Patrząc na historię jednej z najbardziej uznanych i luksusowych marek przyczep kempingowych  Tabbert, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że jest to wzorowo budowana i tworzona od podstaw marka, która zyskała uznanie na całym świecie wśród użytkowników, sprzedawców, a także serwisantów przyczep kempingowych.

Historia przyczep kempingowych Tabbert rozpoczęła się w roku 1934, kiedy to Alfred Tabber założył swoją pierwszą firmę, której działalność została brutalnie przerwana podczas II wojny światowej, a sam założyciel dostał się do niewoli sowieckiej. Za początek działalności marki Tabbert uznaje się więc rok 1952, kiedy to Alfred Tabbert wznowił działalność firmy i rozpoczął pracę nad swoim pierwszym samochodem kempingowym. Ten zadebiutował w roku 1959 i od tej pory marka Tabbert wpisała się już chyba na stałe do światowego caravaningu.

Połączenie dwóch różnych marek w jednej firmie – Knaus Tabbert zaowocowało stworzeniem dwóch typów pojazdów do caravaningu. Jednym z nich były samochody Knaus, drugim natomiast przyczepy kempingowe Tabbert. Do dnia dzisiejszego te dwie marki są produkowane przez jedną firmę – Knaus Tabbert Wir Bewegen GMBH.

Osiągnięcia oraz wyróżnienia

Przyczepy kempingowe Tabbert wraz z rozwojem technologii i rosnącą popularnością caravaningu przez lata zdobywały liczne nagrody. Pierwszą z nich zdobyła w Essen w roku 1962, kiedy to na pierwszej wystawie „Caravan Salon” została uznana za jedną z najlepszych marek produkujących przyczepy i samochody kempingowe. Wówczas modele tej marki były jednymi z najlepiej sprzedających się modeli na świecie. Największym osiągnięciem do dnia dzisiejszego był rozwój firmy na rynku europejskim, a później światowym. Nastąpiło to w roku 1970, wówczas Knaus Tabbert und Wilk rozpoczęli swój „marsz” ku dominacji w caravaningu. Do dnia dzisiejszego przyczepy kempingowe marki Tabber uzyskały status luksusowych i najbezpieczniejszych  na świecie.

Technologia Tabbert

Kluczem do sukcesu przyczep kempingowych Tabbert jest innowacyjna, opatentowana technologia stosowana w przyczepach kempingowych tej marki. Kluczowym elementem jest precyzyjna izolacja całej przyczepy, oparta o technologię stosowaną między innymi w budownictwie domów pasywnych. Ciepło i komfort w przyczepach zapewnia system ogrzewania oparty o rury wodne tworzące jednocześnie instalację grzewczą, jak również instalację wodociągową w przyczepie. Sama konstrukcja dachu pozwala z jednej strony na izolację termiczną, z drugiej na idealną paroprzepuszczalność. Ponadto, bardzo duży wysiłek włożony w projekt umeblowania oraz wyposażenia każdej z przyczep sprawił, że Tabbert stały się najbardziej funkcjonalnymi przyczepami kempingowymi na rynku.

Oferta przyczep kempingowych Tabbert

Oferta marki Tabbert obejmuje kilka stale ulepszanych modeli przyczep kempingowych. Wśród nich znajdują się:

  • przyczepy kampingowe Cellini – uznawane za luksusowe, o olbrzymiej powierzchni użytkowej,
  • przyczepy kampingowe Puccini oraz Vivaldi, które są nieco mniejsze, ale również cechuje je komfort i przestrzeń.
  • przyczepy kampingowe da Vinci, Rossini oraz Rossini Finest Edition – rodzinne przyczepy, doskonałe do częstego podróżowania,
  • przyczepy kampingowe PEP – nowoczesny styl, designerski wygląd i wspaniały, opływowy kształt, wyposażone w najnowocześniejsze technologie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz