W naszej znajdą Państwo również używane przyczepy kempingowe, zarówno kilku jak i kilkunastoletnie. Kupno używanej przyczepy kempingowej to dobry sposób na rozpoczęcie swojej przygody z caravaningiem. Sprzedawane przez nas używane przyczepy kempingowe to w większości modele z lat 90-tych, a także nowsze, kilkuletnie pojazdy. z bogatym wyposażeniem umilającym podróże. Wśród używanych przyczep kempingowych znajdą Państwo modele przyczepa Hobby, Beyerland, Sterckeman, Fendt, LMC, a także polskiej firmy Niewiadów i innych. Dzięki temu każdy zainteresowany znajdzie u nas pojazd, który spełni jego wymagania i oczekiwania. Sprzedawane przez nas przyczepy pochodzą zarówno z państw zachodnich takich jak Niemcy czy Wielka Brytania, ale również z Polski. Wszystkie oferowane przez nas przyczepy są przed sprzedażą sprawdzane pod kątem: 

  • szczelności całej konstrukcji 
  • szczelności instalacji wodnej
  • kanalizacyjnej i elektrycznej

Dodatkowo każda przyczepa otrzymuje roczną gwarancje na szczelność wyżej wymienionych elementów. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Spersonalizuj swoją używaną przyczepę kempingową

Wszystkie sprzedawane przez nas używane pojazdy mogą zostać doposażone i spersonalizowane według Państwa indywidualnych wymagań i oczekiwań w naszym serwisie. Wieloletnie doświadczenie w serwisie pojazdów kempingowych sprawia, że nie ma udogodnienia i modyfikacji, której nie bylibyśmy w stanie wprowadzić w wybranym przez Państwa pojeździe. 

Dlaczego warto kupić używaną przyczepę kempingową?

Zakup uzywanje przyczepy kampingowej to opcja idealna dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z caravaningiem. Koszt zakupu używanej przyczepy jest zdecydowanie niższy niż kupno fabrycznie nowego pojazdu, dzięki czemu bez ponoszenia dużych nakładów finansowych będą mogli się Państwo przekonać, czy caravaning jest wymarzonym sposobem na spędzanie wakacji!

Nasza oferta to przyczepy campingowe nowe i używane, w atrakcyjnych cenach. Zróżnicowana oferta przyczep używanych to pojazdy z lat 90-tych, które można nabyć za niewielkie pieniądze, a także znacznie nowsze przyczepy kempingowe, kilkuletnie, z bogatym i nowoczesnym wyposażeniem. Są to produkty najbardziej znanych i cenionych producentów przyczepa Hobby, Beyerland, Sterckeman, Fendt, LMC, a także polskiej firmy Niewiadów i innych.

Nowe przyczepy kempingowe na sprzedaż to najczęściej produkty z obecnego rocznika lub z roku ubiegłego, wyprodukowane przez takie firmy jak Hobby czy Sterckeman. Wszystkie charakteryzują się bogatym wyposażeniem – kanapy, zaplecze kuchenne z lodówką i kuchenką gazową, kąciki sanitarne, szafy itp. Szczegóły dotyczące przyczep z naszej oferty i dokładny opis wyposażenia każdej z nich znajduje się na karcie produktu. Róznorodna oferta cenowa pozwala na wybranie przyczepy o pożądanym standardzie, a jednocześnie w ustalonych wcześniej granicach cenowych.

Co jest najważniejsze w używanej przyczepie kempingowej?

Wszystkie używane pojazdy charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, mechanicznym i wizualnym. Decydując się na jedną z przyczep z naszej oferty, mają Państwo gwarancję kupna sprawdzonego pojazdu używanego. Nie sztuką jest sprzedać przyczepę z wadami ukrytymi przed wzrokiem i wiedzą kupującego. Dlatego wszystkie przyczepy są dokładnie sprawdzane przed sprzedażą. Największy nacisk kładziemy na sprawdzenie szczelności całej konstrukcji oraz instalacji wodnej, kanalizacynej oraz elektrycznej. Dodatkowo, każda z używanych przyczep campingowych otrzymuje roczną gwarancję na szczelność wyżej wymienionych elementów. 

Przyczepy kempingowe

Decydując się na kupno przyczepy u nas otrzymują Państwo pojazd w nienagannym stanie technicznym oraz w bardzo atrakcyjnej cenie z którego będą mogli Państwo korzystać przez wiele wakacyjnych sezonów. Serdecznie zapraszam do kontaktu, niezależnie od tego, czy Interesują Państwa nowe czy uzywane przyczepy kempingowe!

Jak wybrać przyczepę kempingową?

Przyczepy kempingowe są w Polsce coraz bardziej popularne. I nic dziwnego. Własna przyczepa daje wiele możliwości podróży, niezależność i pełną mobilność. Właściciela przyczepy kempingowej nie ogranicza doba hotelowa, czy odległości, które trudno byłoby pokonać z bagażem. Mając przyczepę kempingową wystarczy miejsce, by ją zaparkować i już można cieszyć się spokojem, zielenią, bliskością natury oraz własnym kątem, którego nie trzeba współdzielić z innymi turystami. Przyczepy kempingowe to duże udogodnienie dla podróżników, jednak jak wybrać właściwą?

Budżet

Stojąc przed wyborem przyczepy przede wszystkim należy zastanowić się, jaka jest maksymalna kwota, jaką możemy na nią przeznaczyć. Używane przyczepy kempingowe mają ceny zaczynające się już od kilku tysięcy złotych nowe przyczepy kempingowe oznaczają wydatek już kilkudziesięciu lub nawet kilkuset tysięcy złotych.

Potrzeby podróżujących

Kolejną ważną sprawą są potrzeby podróżujących. Należy zastanowić ile osób ma podróżować przyczepą teraz oraz w przyszłości (czy planujemy powiększenie rodziny?) jest to bowiem inwestycja na przynajmniej kilka najbliższych lat. Im więcej osób tym więcej przestrzeni potrzeba – zarówno jeśli chodzi o miejsca noclegowe, jak i o przechowywanie bagażu. Ważne jest również to, w jak dalekie podróże będziemy wyruszać. Przyczepy kempingowe produkowane są w wielu opcjach, dostosowanych do różnych warunków.

Waga przyczepy kempingowej

Przyczepy kempingowe w zależności od rozmiarów i wyposażenia mają różna wagę. Przy wyborze należy zastanowić się, czy posiadany przez nas samochód uciągnie daną przyczepę. By nie złamać przepisów należy zajrzeć do dowodu rejestracyjnego, gdzie w pozycjach Q1 i Q2 podane są wagi zgodne z homologacją pojazdu. Przyczepy kempingowe z wyposażeniem oraz bagażem ważą dość sporo, warto pamiętać o tym, że gdy DMC (dopuszczalna masa całkowita) całego zestawu (przyczepa + auto) przekroczy 3,5t, pojazd traktowany będzie jak ciężarowy i żeby go poprowadzić niezbędne będzie prawo jazdy kat. C+E oraz opłacenie viaTOLL.

Używane przyczepy kempingowe

Jeśli nowe przyczepy kempingowe są poza naszym zasięgiem lub jeśli dopiero rozpoczynamy przygodę z caravaningiem warto zastanowić się nad korzyściami, jakie dają używane przyczepy kempingowe. Zadając sobie odrobinę wysiłku lub po prostu udając się do dobrego pośrednika możemy znaleźć przyczepę w bardzo dobrym stanie za naprawdę niewielkie pieniądze. Jednak, gdy decydujemy się na używane przyczepy kempingowe należy bardzo dokładnie sprawdzić jej stan techniczny począwszy od poszycia, aż po podwozie, a na wnętrzu i wyposażeniu kończąc. Warto przyjrzeć się wszelkim uszczelnieniom, otworom wentylacyjnym i łączeniom, by upewnić się, że nie ma tam nieszczelności, przez które do wnętrza mogłaby dostawać się woda. Cała konstrukcja powinna być sztywna i zadbana, warto poszukać śladów napraw i od razu wyjaśnić te kwestie ze sprzedającym. Oglądając używane przyczepy kempingowe należy sprawdzić działanie wszystkich sprzętów, przyjrzeć się wszystkim tapicerowanym powierzchniom, upewnić się, czy bez zarzutu działają odpływy w WC i aneksie kuchennym. Jeśli dany egzemplarz spełnia wszelkie oczekiwania przyszłych użytkowników warto umówić się też na jazdę próbną. Używane przyczepy kempingowe to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną dopiero poznać smak caravaningu i sprawdzić jakie możliwości stoją przed właścicielami własnych przyczep kempingowych.

 

Powyższe oferty nie stanową oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli pojazdów i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry