Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych samochodów kempingowych. Są to pojazdy zbudowane w oparciu o bardzo popularne i niezawodne Fiaty, Ciroeny, Mercedesy wyposażone w bardzo trwałe i oszczędne silniki. Producentem większości nowych samochodów kempingowych znajdujących się w naszej ofercie jest firma Carado i Hymer, której jesteśmy oficjalnym dealerem w Polsce. Nowoczesne, bogate i komfortowe wyposażenie pojazdów zapewni najwyższy komfort nawet podczas bardzo długich podróży. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą oferą nowych samochodów kempingowych i odiwedzenia naszej siedzimy w Bieruniu Nowym - mapkę dojazdu można obejrzeć tutaj. Gwarantujemy, że znajdą tu Państwo coś dla siebie, a zakup nowego samochodu kempingowego będzie początkiem wspaniałej przygody w świecie caravaningu!

Nowe campery w ofercie Klaja

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór nowych samochodów kempingowych wiodących europejskich producentów takich jak Hymer czy Carado. Dzięki temu, że jesteśmy oficjalnymi dealerami tych firm w Polsce, możemy zaoferować Państwu najatrakcyjniejsze ceny na rynku a także okresowe promocje. Dodatkowo, w naszej firmie znajdą Państwo profesjonalny, autoryzowany serwis tych pojazdów, który utrzyma je przez wiele lat we wzorowym stanie technicznym, który będzie natomiast gwarancją pokonania setek tysięcy kilometrów przykrych niespodzianek w postaci unieruchamiającej pojazd awarii.

 

Powyższe oferty nie stanową oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli pojazdów i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry