W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również campery używane. Są to sprowadzone z zagranicy kilkuletnie pojazdy w świetnym stanie technicznym i wizualny, sprawdzone przed sprzedażą przez profesjonalistów doskonale znających się na samochodach kempingowych. Campery używane znajdujące się w naszej ofercie to pojazdy stosunkowo młode i niewyeksploatowane, charakteryzujące się bardzo bogatym wyposażeniem i oferujące wysoki komfort podróżowania. Dzięki temu jeszcze przez wiele lat będą mogli się Państwo cieszyć z ich bezawaryjnego użytkowania podczas radosnych, wakacyjnych podróży. Jeżli natomiast nie są Państwo pewni, czy camper jest tym, czego poszukujecie, to serdecznie zapraszamy do sprawdzenie reszty naszego asortymentu, ponieważ znajdą w nim Państwo również nowe i używane przyczepy kempingowe

Dlaczego warto kupić używanego kampera w Klaja?

Jeżeli chcą Państwo kupić używanego kampera, to wybór naszej firmy będzie dla Państwa strzałem w 10! Sprzedawane przez nas pojazdy znajdują się w bardzod obrym stanie technicznym i wizualnym, a dodatkowo, przed sprzedazą, zostału sprawdzone w nich najważniejsze elementy. Dzieki temu kupując kampera w naszej firmie będą mieć Państwo gwarancję wielu bezstresowo i bezawaryjnie przejechanych kilometrów podczas wakacyjnych wojaży.

Dodatkowo, każdy z oferowanych przez nas pojazdów może zostać, na Państwa życzenie, doposażony w dowolne wyposażenie dodatkowe, które jeszcze bardziej podniesie komfort długich podróży. 

Kampery Carado – doskonałe, niemieckie kampery

Niemcy słyną z produkcji najlepszych przyczep kempingowych oraz kamperów. Nic dziwnego, caravaning w ich kraju jest nie tylko bardzo popularny, ale wręcz religijnie traktowany. Stąd też popularność tej formy aktywności stale rośnie. Dlatego na rynku pojawia się coraz więcej producentów i pośredników sprzedaży. Warto wiedzieć jednak, że jedną z historycznych oraz najbardziej uznanych marek na świecie jest Carado. Ten producent kamperów z Saksonii w dalszym ciągu produkuje swoje kampery od początku do samego końca w Niemczech – w Neustadt. Tam też są one testowane oraz oddawane do użytku. Najważniejszą zaletą Carado jest przede wszystkim to, że nie jest to producent masowy. Każdego dnia z taśm produkcyjnych zjeżdża zaledwie około 30 kamperów, co powoduje, że każdy z nich jest wspaniale „dopieszczony”. Kampery Carado należy do grupy Erwin Hymer Group, jednego z najbardziej uznanych producentów kamperów w Europie. Firma ta nadal produkuje swoje kampery w Niemczech, dystrybuując je na cały świat.

Technologia wykonania

Kampery Carado od początku charakteryzowały się maksymalizacją komfortu i efektywnym wykorzystaniem przestrzeni. Dlatego też technologia rozpoczyna się od samego początku, czyli od samochodu i ramy, na której oparty będzie kamper. W kamperach Carado stosuje się ramę oraz ciągnik marki Fiat, model Ducato. Jest to model gwarantujący niski poziom spalania, efektywne działanie systemów bezpieczeństwa ABS oraz EBD, a także najlepszą stabilność jazdy i prowadzenia.

Design i optymalizacja

Kolejnym elementem technologicznym w kamperach Carado jest maksymalizacja przestrzeni, minimalizacja niewykorzystanego miejsca oraz piękny, stylowy, a przy tym praktyczny design całego wnętrza. W ten sposób kampery Carado charakteryzują się dużą przestrzenią użytkową, wykorzystaną do maksimum możliwości.

Komfort ponad wszystko

Caravaning to przyjemność. Z tego założenia wychodzą producenci kamperów Carado. Stąd też komfortowe, przytulne i wysokiej jakości wyposażenie. Komfort zawarty w każdym calu, począwszy od zwykłych szuflad, po łóżka i klimatyzację.

Łazienka i kuchnia

Na tak małej powierzchni udało się zmieścić kuchnię i łazienkę, dzięki przemyślanemu projektowi i pełnej optymalizacji. Mini spa i komfortowa kuchnia to najpiękniejsze elementy wnętrza.

Oferta kamperów Carado

Kampery Carado obejmuje dwa typy pojazdów, w tym 11 modeli pojazdów. Nie jest więc ona szeroka, ale z założenia producenta ma być najbardziej efektywna i dostosowana do potrzeb każdego użytkownika. Właśnie dlatego jest zoptymalizowana pod kątem luksusowego wyposażenia, rodzinnych podróży i przede wszystkim komfortu podróżowania i bezpieczeństwa. - Modele serii A to znacznie większe i bardziej luksusowe modele kamperów Carado. Wyjątkowy standard, dużo przestrzeni oraz pełna optymalizacja pozwalają cieszyć się komfortem podczas rodzinnych wakacji. Największą zaletą jest kabina do spania znajdująca się ponad kabiną kierowcy. Modele tej serii oferują znacznie większą przeciętną ilość przestrzeni niż modele konkurencyjne. - Modele serii T to modele bardziej kompaktowe, ale jednocześnie zwrotniejsze i bardziej mobilne. Są to budżetowe wersje doskonałej jakości kamperów, dostosowane do indywidualnych potrzeb, zróżnicowane pod względem sypialni. Łóżka zostały zaprojektowane tak, aby szybko i łatwo zmieniły się w jadalnię lub pokój dzienny.

Kampery Hymer

Historia kamperów Hymer

HymerCar to jedna z historycznych i najstarszych marek produkujących kampery z niemieckim rodowodem. Jej historia sięga roku 1923, kiedy to w miejscowości Bad Waldsee, Alfons Hymer stworzył swój pierwszy biznes. Alfons, z zawodu projektant oraz twórca samochodów, rozpoczął więc budowę swojego imperium, do którego z czasem dołączył syn – Erwin. Jak się później okazało, to właśnie Erwin miał największy wpływ na tworzenie i budowę wysokiej jakości kamperów marki Hymer. Pierwszy kamper powstał w roku 1957, zyskując sławę niemalże natychmiast, rozpoczynając jedną z najsłynniejszych linii: ERIBA Touring Series. Marka Hymer do dnia dzisiejszego uznawana jest za wizytówkę niemieckiej motoryzacji, a w szczególności caravaningu. Produkcja seryjna kamperów rozpoczęła się jednak dopiero w 1972, kiedy to ten sposób aktywności turystycznej znacząco zyskał na znaczeniu, a Hymer stał się jednym z wiodących producentów. Hymer w roku 1985 stał się największym producentem kamperów na świecie, a dzięki innowacyjnemu designowi, wspaniałej technologii, optymalizacji, a także wdrażaniu nowoczesnych standardów bezpieczeństwa, zdobył liczne nagrody na międzynarodowych konkursach i wystawach.

Nagrody i wyróżnienia

Sam rok 2016 przyniósł kilkanaście różnych nagród kamperom marki Hymer. Trzeci rok z rzędu Hymer otrzymał Laserwahl, która należy do najbardziej lukratywnych nagród w świecie motoryzacji i caravaningu. Ponadto, do ogromnego portfela nagród wpadła Europejska Nagroda Innowacyjności, a także Goldenes Raisenmobil 2016, wydawana przez Auto Bild. Poszczególne kampery Hymer zbierały również liczne nagrody na wystawach i międzynarodowych targach.

Serwis i technologia

Jednym z kluczowych elementów, które mają wpływ na wybór kamperów marki Hymer jest ich niezawodność, a także doskonały serwis. To co wyróżnia kampery Hymer, to możliwość optymalizacji oraz indywidualnego dostosowania produktu do własnych potrzeb. Dzięki potężnej sieci dealerów, a także błyskawicznemu wsparciu, optymalizacja każdego kampera, tak pod względem wykonania wyposażenia, jak i wyglądu jest błyskawiczna. Doskonały serwis kamperów oraz dostępność części zamiennych pozwala podróżować spokojnie i bez zbędnego obciążenia. Nowoczesna technologia produkcji, gwarantująca niski poziom spalania, opływowość, a także najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu, zapewnia największą przyjemność z jazdy.

Oferta kamperów Hymer

Kampery Hymer podzielone zostały na dwa typy. Pierwszy typ to modele w pół zintegrowane z kabiną kierowcy, gdzie osobnymi elementami są kabina oraz skrzynia kampera. Są to modele posiadające osobną kabinę sypialną, znajdującą się bezpośrednio ponad kabiną kierowcy. W zależności od modelu, dostępne są w różnej wielkości oraz konfiguracji. Drugi typ kamperów Hymer to kampery w pełni zintegrowane, gwarantujące zdecydowanie większą powierzchnię użytkową. Nie posiadają kabiny sypialnej nad kabiną kierowcy, ale wyposażone są niezwykle przestronnie i luksusowo. Dostępnych jest siedem modeli, w trzech typach wielkości, od mobilnych po luksusowe i niezwykle przestronne, wyposażone w kuchnię oraz łazienkę.

 

Powyższe oferty nie stanową oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli pojazdów i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry