Kampery

Nasza oferta to wygodne i nowoczesne kampery, idealne dla pary lub rodziny z dzieckiem, w sam raz na polskie drogi lub zagraniczne wyjazdy. Mamy kampery na wynajem i na sprzedaż. Znajdą tu coś dla siebie ci, których interesują przede wszystkim używane samochody kempingowe, ale dobrze utrzymane, w świetnym stanie i sprawdzone przez profesjonalistów. Wszystkie są zarejestrowane, gotowe do jazdy. Oferujemy kampery różnych firm (między innymi popularny model Fiat Ducato), różnych wielkości i z różnorodnym wyposażeniem. Więcej szczegółów, dotyczących danego modelu można znaleźć na karcie produktów, tam także znajdują się zdjęcia wszystkich najważniejszych elementów wyposażenia. Tak bogata oferta pozwala na wybór odpowiedniego samochodu campingowego, dopasowanego do własnych oczekiwań i możliwości finansowych.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wynajem campera czy jego kupno – jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub potrzebujesz fachowej porady, skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy.

Caravaning - sposób na niezwykłe wakacje

Podróż camperem to wspaniały sposób na spędzenie niezapomnianych wakacji. Wsiadasz za kółko, zabierasz najbliższych i jedziesz gdzie wzrok Cię poniesie. Nie przejmujesz się ograniczeniami, niewygodnymi noclegami, niesmaczną kuchnią, bo wszystko masz w swoim camperze. I podróżujesz, odwiedzając piękne miejsca a przy okazji poznajesz wielu wspaniałych ludzi, ponieważ społeczność miłośników caravaningu żyje ze sobą w bardzo dobrych, niemal rodzinnych relacjach. Masz problem? Zawsze znajdzie się ktoś, kto pomoże Ci w jego rozwiązaniu. Nie wiesz gdzie pojechać? Zapytaj innego caravanistę - poleci Ci miejsca warte odwiedzenia. Nie chcesz jeszcze wracać do domu? Zostań na dłużej w miejscu w którym zaparkowałeś swój samochód. Podróż camperem to wolność i niezależność.

Kampery używane coraz popularniejsze w Polsce

Turystyka kamperowa nie jest w Polsce jeszcze tak rozpowszechniona jak w Niemczech, Holandii, czy w krajach Skandynawskich, jednak ten rodzaj podróżowania i spędzania urlopu staje się w naszym kraju coraz popularniejszy. W całej Europie infrastruktura dla przyczep i kamperów jest coraz lepsza i niewiele jest zakątków, których nie dałoby się zwiedzić w ten sposób, więc coraz więcej osób decyduje się poznać smak caravaningu i zakupić własnego kampera.

Kampery używane – rynek Polski, a rynki zagraniczne

Z racji tego, że nasze portfele nie są tak zasobne jak naszych sąsiadów z zachodu, czy Skandynawii, a nowy pojazd to wydatek rzędu nawet 200 tysięcy złotych, Polacy coraz częściej decydują się na kampery używane. Kampery używane, które rejestrowane są w Polsce najczęściej pochodzą w Niemiec i z Włoch. Najpopularniejsze są kampery używane Fiata, szczególnie model Ducato, dalej plasuje się Ford Transit, Mercedes Sprinter, Peugeot Boxer, Volkswagen Transporter oraz Citroen Jumper. Jednak kampery używane to także marki specjalizujące się w produkcji tego typu pojazdów, które są doskonale znane fanom caravaningu. Należą do nich: Dethleffs, Burstner, Knaus, Hymer, Adria, czy Van-Hool. Kampery używane sprowadzane do Polski to głównie pojazdy z lat 2005-2010. Jednak wybierając kampery używane istotny jest nie tylko rocznik, ale przede wszystkim przebieg, stan auta oraz wyposażenia. Jeśli są one atrakcyjne Polacy są w stanie zapłacić więcej nawet za starszy pojazd.  Decydując się na kampery używane warto zaufać doświadczonemu dealerowi, który ma w swojej ofercie jedynie sprawdzone, sprawne pojazdy zdolne do przejechania jeszcze wielu tysięcy kilometrów.

Kampery używane – oszczędność i poczucie niezależności

Kampery używane polecane są dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z caravaningiem i chcą przekonać się jakie korzyści niesie ten rodzaj turystyki. Nasi klienci cenią kampery głównie za poczucie niezależności, oszczędność czasu i pieniędzy (posiadając kampera nie ma konieczności chociażby wydawania pieniędzy na hotele, czy pensjonaty), a także możliwość właściwie dowolnego zaplanowania trasy bez konieczności martwienia się o transport bagażu i poszukiwanie miejsca na nocleg. Zgodnie z trendami, jakie obserwuje się na rynku, kampery używane będą w naszym kraju coraz popularniejsze i będziemy kupować je coraz chętniej z racji możliwości jakie oferują oraz ciągle ulepszanej infrastruktury dla podróżujących w ten sposób.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz